kdeconnect-kde - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
is: Beiðni um pörun frá %1
    Lykill: %2...

en: Open
is: Opna

en: Accept
is: Samþykkja

en: Reject
is: Hafna

en: View key
is: Skoða lykil

en: KDE Connect Daemon
is: KDE Connect-vaktari

en: Replace an existing instance
is: Skipta út fyrirliggjandi tilviki

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
is: Ræsa D-Bus einkavaktara með kdeconnectd (einungis til prófana á macOS)
