kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (52 entries)

en: KDE Connect CLI tool
ka: KDE Connect CLI-ის ხელსაწყო

en: List all devices
ka: მოწყობილობების სია

en: List available (paired and reachable) devices
ka: ხელმისაწვდომი (დაწყვილებული და ხელმისაწვდომი) მოწყობილობების სია

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
ka: სკრიპტინგის გასაადვილებლად --list-devices და --list-available -სთვის მხოლოდ მოწყობილობების ID-ების გამოტანის მორგება

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
ka: სკრიპტინგის გასაადვილებლად --list-devices და --list-available -სთვის მხოლოდ მოწყობილობების სახელების გამოტანის მორგება

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
ka: სკრიპტინგის გასაადვილებლად --list-devices და --list-available -სთვის მხოლოდ მოწყობილობების სახელების და ID-ების გამოტანის მორგება

en: Search for devices in the network and re-establish connections
ka: მოწყობილობების ქსელში მოძებნა და კავშირის თავიდან დამყარება

en: Request pairing to a said device
ka: მითითებული მოწყობილობის დაწყვილების მოთხოვნა

en: Find the said device by ringing it.
ka: მითითებული მოწყობილობის პოვნა მასზე დარეკვით.

en: Stop pairing to a said device
ka: მითითებულ მოწყობილობასთან დაწყვილების გაჩერება

en: Sends a ping to said device
ka: მითითებული მოწყობილობის დაპინგვა

en: Same as ping but you can set the message to display
ka: იგივე, რაც პინგი, მაგრამ შეგიძლიათ გამოსატანი შეტყობინება დააყენოთ

en: message
ka: შეტყობინება

en: Sends the current clipboard to said device
ka: მიმდინარე ბუფერის მითითებული მოწყობილობისთვის გაგზავნა

en: Share a file/URL to a said device
ka: მონიშნული მოწყობილობისთვის ფაილის/ბმულის გაზიარება

en: Share text to a said device
ka: მითითებული მოწყობილობისთვის ტექსტის გაზიარება

en: Display the notifications on a said device
ka: გაფრთხილებების მონიშნულ მოწყობილობაზე ჩვენება

en: Lock the specified device
ka: მითითებული მოწყობილობის დაბლოკვა

en: Unlock the specified device
ka: მითითებული მოწყობილობის განდაბლოკვა

en: Sends an SMS. Requires destination
ka: SMS-ის გაგზავნა. დანიშნულების მითითება აუცილებელია

en: Phone number to send the message
ka: ტელეფონის ნომერი შეტყობინების გასაგზავნად

en: phone number
ka: ტელეფონის ნომერი

en: File urls to send attachments with the message (can be passed multiple times)
ka: ფაილის ბმულები, შეტყობინებასთან ერთად ფაილების მისამაგრებლად (შეიძლება ერთზე მეტჯერაც მითითება)

en: file urls
ka: ფაილის URL-ები

en: Device ID
ka: მოწყობილობის ID

en: Device Name
ka: მოწყობილობის სახელი

en: Get encryption info about said device
ka: მონიშნული მოწყობილობის დაშიფვრის ინფორმაციის მიღბა

en: Lists remote commands and their ids
ka: დაშორებული ბრძანებებისა და მათი ID-ების სია

en: Executes a remote command by id
ka: დაშორებული ბრძანების ID-ით შესრულება

en: Sends keys to a said device
ka: მონიშნული მოწყობილობისთვის გასაღებების გაგზავნა

en: Display this device's id and exit
ka: მოწყობილობის ID-ის ჩვენება და გასვლა

en: Open the connected device's camera and transfer the photo
ka: მიერთებული მოწყობილობის კამერის გახსნა და სურათის გადატანა

en: (paired and reachable)
ka: (დაწყვილებული და ხელმისაწვდომი)

en: (reachable)
ka: (ხელმისაწვდომი)

en: (paired)
ka: (შეწყვილებულია)

en: 1 device found | %1 devices found
ka[0]: ნაპოვნია 1 მოწყობილობა
ka[1]: ნაპოვნია %1 მოწყობილობა

en: No devices found
ka: მოწყობილობების პოვნა ვერ მოხერხდა

en: (unpaired)
ka: (განწყვილებული)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
ka: მოწყობილობა მითითებული არაა: გამოიყენეთ -d <Device id=""> ან -n <Device Name> მოწყობილობის დასაზუსტებლად. 
    მოწყობილობის ID-ის და სახელების ნახვა შესაძლებელია "kdeconnect-cli -l" გამოყენებით 
    სრული დახმარების ნახვა შეგიძლიათ პარამეტრით --help

en: Shared %1
ka: გაზიარებული %1

en: Shared text: %1
ka: გაზიარებული ტექსტი: %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
ka: %1-ის დაბლოკვის მოთხოვნა.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
ka: %1-ის განბლოკვის მოთხოვნა.

en: waiting for device...
ka: მოწყობილობის მოლოდინი...

en: Device not found
ka: მოწყობილობა ნაპოვნი არაა

en: Already paired
ka: უკვე შეწყვილებულია

en: Pair requested
ka: დაწყვილების მოთხოვნა

en: Already not paired
ka: უკვე დაწყვილებული არაა

en: Unpaired
ka: დაწყვილება გაუქმებულია

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
ka: შეცდომა: SMS-ის მითითება აუცილებელია --destination <ტელეფონის ნომერი> პარამეტრის გადაცემით

en: Please specify a filename for the photo
ka: მიუთითეთ სახელი ამ სურათისთვის

en: Nothing to be done
ka: გასაკეთებელი არაფერია
