kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Couldn't find an available port
ka: ხელმისაწვდომი პორტის მოძებნის შეცდომა

en: Failed to send packet to %1
ka: %1-თან პაკეტების გაგზავნის შეცდომა

en: Sending to %1
ka: %1-თან გაგზავნა

en: File
ka: ფაილი

en: Canceled by other peer
ka: გაუქმებულია პარტნიორის მიერ

en: %1: Already paired
ka: %1: უკვე შეწყვილებულია

en: %1: Device not reachable
ka: %1: მოწყობილობა მიუწვდომელია

en: Device not reachable
ka: მოწყობილობა მიუწვდომელია

en: Cancelled by user
ka: შეწყვეტილია მომხმარებლის მიერ

en: Timed out
ka: ვადა გავიდა

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
ka[0]: ფალის მიღება
ka[1]: ფალის მიღება

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
ka: წყარო

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
ka: დანიშნულება

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
ka: თქვენი მოწყობილობის სერტიფიკატის SHA256 ანაბეჭდია: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
ka: დაშორებული მოწყობილობის სერტიფიკატის SHA256 ანაბეჭდია: %1

en: Filename already present
ka: ფაილის სახელი უკვე არსებობს

en: Received incomplete file: %1
ka: მიღებული ფაილი დაუსრულებელია: %1

en: Received incomplete file from: %1
ka: მიღებულია დაუსრულებელი ფაილი წყაროდან: %1

en: KDE Connect failed to start
ka: KDE Connect -ის გაშვების შეცდომა

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
ka: თქვენს QCA-ის აგებაში RSA-ის მხარდაჭერა ვერ ვიპოვე. თუ თქვენს დისტრიბუტივს QCA-ossl და QCA-gnupg პაკეტები ცალ-ცალკე აქვს, დარწმუნდით, რომ ისინი დაყენებულია და თავიდან სცადეთ.

en: Could not store private key file: %1
ka: პირადი გასაღების დამახსოვრების შეცდომა: %1

en: Could not store certificate file: %1
ka: სერტიფიკატის ფაილის დამახსოვრების შეცდომა: %1
