kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: KDE Connect Settings
ka: KDE Connect -ის მორგება

en: KDE Connect Settings module
ka: KDE Connect -ის მორგების მოდული

en: Key: %1
ka: გასაღები: %1

en: Available plugins
ka: ხელმისაწვდომი დამატებები

en: Error trying to pair: %1
ka: შეცდომა შეწყვილებისას: %1

en: (paired)
ka: (შეწყვილებულია)

en: (not paired)
ka: (შეუწყვილებელია)

en: (incoming pair request)
ka: (შეწყვილების შემომავალი მოთხოვნა)

en: (pairing requested)
ka: (შეწყვილება უარყოფილია)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
ka: ჩასწორება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
ka: შენახვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
ka: განახლება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
ka: მოწყობილობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
ka: (სტატუსი)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button)
en: Cancel
ka: გაუქმება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
ka: დასტური

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
ka: უარყოფა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
ka: შეწყვილების მოთხოვნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
ka: დაწყვილების მოხსნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
ka: პინგის გაგზავნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noDeviceLinks)
en: <html><head/><body><p>No device selected.<br><br>If you own an Android device, make sure to install the <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android app</span></a> (also available <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">from F-Droid</span></a>) and it should appear in the list.<br><br>If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.</p></body></html>
ka: <html><head/><body><p>მოწყობილობა მონიშნული არაა.<br><br>თუ Android -ის მოწყობილობა გაქვთ, დარწმუნდით, რომ <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android -ის აპი</span></a> გიყენიათ. (ასევე ხელმისაწვდომია <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">F-Droid-დან</span></a>). ის სიაში უნდა ჩანდეს.<br><br>თუ პრობლემები გაქვთ, ეწვეთ<a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect -ის ვიკის</span></a>, მეტი ინფორმაციისა და დახმარებისთვის.</p></body></html>
