kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
ka: დაწყვილების მოთხოვნა %1-დან
    გასაღები: %2...

en: Open
ka: გახსნა

en: Accept
ka: დასტური

en: Reject
ka: უარყოფა

en: View key
ka: გასაღების ნახვა

en: KDE Connect Daemon
ka: KDE Connect -ის დემონი

en: Replace an existing instance
ka: გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
ka: გაუშვით საკუთარი D-Bus დემონი kdeconnectd-ით (მხოლოდ macOS-ზე, სატესტოდ)
