kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (82 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
ka: %1: ელემენტი დასატენია

en: Battery at %1%
ka: ელემენტის მუხტია %1%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ClipboardConfigUi)
en: Clipboard plugin
ka: ბუფერის დამატება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Automatic synchronization
ka: ავტომატური სინქრონიზაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_autoshare)
en: Automatically share the clipboard from this device
ka: ამ მოწყობილობის ბუფერის ავტომატური გაზიარება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_password)
en: Including passwords (as marked by password managers)
ka: პაროლების ჩათვლით (როგორც მონიშნულია პაროლის მმართველების მიერ)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
ka: ხელსაწყოების აღმოჩენა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
ka: დასაკრავი ხმა:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
ka: აირჩიეთ დასაკრავი ხმა

en: Remote lock successful
ka: დაშორებული დაბლოკვა წარმატებულია

en: Remote lock failed
ka: დაშორებული დაბლოკვა წარუმატებელია

[ctx: @action:button]
en: Reply
ka: პასუხი

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
ka: %1-სთვის პასუხი...

en: Reply
ka: პასუხი

en: Send
ka: გაგზავნა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
ka: ფანჯარა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
ka: მუსიკის შეჩერების დამატება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
ka: მდგომარეობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
ka: მუსიკის შეჩერება, როცა ტელეფონი დარეკავს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
ka: შეჩერება საუბრის დროს

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
ka: ქმედებები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
ka: მედია დამკვრელების შეჩერება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
ka: სისტემის ხმის დადუმება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
ka: საუბრის დასრულებისა მედიის დაკვრის გაგრძელება

en: Ping!
ka: პინგ!

en: Schedule a shutdown
ka: გათიშვის დაგეგმვა

en: Shutdown now
ka: ახლა გამორთვა

en: Cancel last shutdown
ka: ბოლო გამორთვის გაუქმება

en: Schedule a reboot
ka: გადატვირთვის დაგეგმვა

en: Suspend
ka: ძილი

en: Lock Screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

en: Say Hello
ka: თქვი: "გამარჯობა, კინო"

en: Shutdown
ka: გამორთვა

en: Reboot
ka: გადატვირთვა

en: Maximum Brightness
ka: მაქსიმალური სიკაშკაშე

en: Unlock Screen
ka: ეკრანის განბლოკვა

en: Close All Vaults
ka: ყველა საცავის დახურვა

en: Forcefully Close All Vaults
ka: ყველა საცავის ძალით დახურვა

en: Sample commands
ka: სანიმუშო ბრძანებები

en: Export
ka: გატანა

en: Import
ka: შემოტანა

en: Name
ka: სახელი

en: Command
ka: ბრძანება

en: Export Commands
ka: ბრძანებების გატანა

en: Import Commands
ka: ბრძანებების შემოტანა

en: Phone is connected
ka: ტელეფონი დაკავშირებულია

en: Blacklisted
ka: შავ სიაშია

en: Name of a notifying application.
ka: შემტყობინებელი აპლიკაციის სახელი.

en: Synchronize notifications of an application?
ka: გნებავთ აპლიკაციის გაფრთხილებების სინქრონიზაცია?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
ka: რეგულარული გამოსახულებები, რომლებიც აღწერენ, რომელი შეტყობინებები არ უნდა გაიგზავნოს.
    ეს ნიმუში გადატარდება შეჯამებებზე და თუ ჩართულია, გაფრთხილების სხეულზე.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
ka: ძირითადი

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
ka: მოხდეს მხოლოდ ნულოვანი მოლოდინის მნიშვნელობის მქონე გაფრთხილებების სინქრონიზაცია?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
ka: მხოლოდ მუდმივი შეტყობინებები

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
ka: მივაწერო გაფრთხილების სხეული შეჯამებას გაფრთხილებების სინქრონიზაციისას?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
ka: სხეულის ჩასმა

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
ka: დავასინქრონო გაფრთხილებების აპლიკაციების ხატულები, თუ ეს შესაძლებელია?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
ka: ხატულების სინქრონიზაცია

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
ka: <html><head/><body><p>შეტყობინებების მინიმალური გადაუდებლობის დონე</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
ka: სინქრონიზაცია მხოლოდ შეტყობინებებს მოცემული გადაუდებელი დონით.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
ka: გადაუდებლობის მინიმალური დონე

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
ka: აპლიკაციები

en: Failed to start sshfs
ka: SSHFS-ის გაშვების შეცდომა

en: sshfs process crashed
ka: sshfs -ის პროცესი ავარიულად დასრულდა

en: Unknown error in sshfs
ka: უცნობი შეცდომა sshfs-ში

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
ka: ფაილურ სისტემასთან წვდომისას sshfs-მა მუშაობა დაასრულა კოდით %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
ka: ფაილური სისტემის მიმაგრების შეცდომა: მოწყობილობა არ გვპასუხობს

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
ka: SFTP პროტოკოლის მხარდაჭერა არ არსებობს. ბოდიში უხერხულობისთვის

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: Camera pictures
ka: კამერის სურათები

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
ka: &percnt;1 ბილიკში მითითებული მოწყობილობის სახელით შეიცვლება.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
ka: გაზიარების დამატების მორგება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
ka: მიღება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
ka: ფაილების შენახვა:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
ka: გაზიარებული ტექსტი %1-სგან ბუფერში დაკოპირდა

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
ka: ტექსტურ რედაქტორში გახსნა

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
ka: ბმულის გახსნა

en: Could not share file
ka: ფაილის გაზიარების შეცდომა

en: %1 does not exist
ka: %1 არ არსებობს

en: unknown number
ka: უცნობი ნომერი

en: Incoming call from %1
ka: შემომავალი ზარი %1-დან

en: Missed call from %1
ka: გამოტოვებული ზარი %1-დან

en: Mute Call
ka: ზარის დადუმება
