kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
ka: აირჩიეთ მოწყობილობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
ka: URL- ის გაგზავნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
ka: ფაილის გაგზავნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
ka: პარტნიორ მოწყობილობაზე გახსნა

en: KDE Connect URL handler
ka: KDE Connect -ის URL-ების დამმუშავებელი

en: URL to share
ka: გასაზიარებელი URL

en: Select a device
ka: აირჩიეთ მოწყობილობა

en: Enter URL here
ka: შეიყვანეთ URL

en: Enter file location here
ka: შეიყვანეთ ფაილის მდგომარეობა

en: Device to call %1 with:
ka: %1-თან დასარეკი მოწყობილობა:

en: Device to open %1 on:
ka: %1-ის გასახსნელი მოწყობილობა:

en: Device to send a SMS with:
ka: SMS-ის გასაგზავნი მოწყობილობა:

en: Device to send %1 to:
ka: %1-ის გასაგზავნი მოწყობილობა:

en: Couldn't share %1
ka: %1-ის გაზიარების პრობლემა
