kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Browse device
ka: მოწყობილობის დათვალიერება

en: Send clipboard
ka: ბუფერის გაგზავნა

[ctx: @action:inmenu play bell sound]
en: Ring device
ka: მოწყობილობაზე დარეკვა

en: Send files
ka: ფაილების გაგზავნა

en: SMS Messages...
ka: SMS შეტყობინებები...

en: Run command
ka: ბრძანების გაშვება

en: Add commands
ka: ბრძანების დამატება

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
ka: D-Bus-თან მიერთების შეცდომა
    KDE Connect ასრულებს მუშაობას

en: Cannot find kdeconnectd
ka: შეცდომა kdeconnectd-ის მოძებნისას

en: KDE Connect Indicator
ka: KDE Connect -ის მაჩვენებელი

en: KDE Connect Indicator tool
ka: KDE Connect -ის მაჩვნებელი ხელსაწყო

en: Configure...
ka: მორგება...

en: Pairing requests
ka: შეწყვილების მოთხოვნები

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
ka: დაწყვილება

en: Reject
ka: უარყოფა

en: Quit
ka: დასრულება

en: %1 device connected | %1 devices connected
ka[0]: მიერთებულია %1 მოწყობილობა
ka[1]: მიერთებულია %1 მოწყობილობა

en: No Battery
ka: ელემენტის გარეშე

en: Battery: %1% (Charging)
ka: ელემენტი: %1% (იტენება)

en: Battery: %1%
ka: ელემენტი: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
ka: ფიჭური შეერთების გარეშე
