kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (61 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
ka: © 2015-2025, KDE Connect-ის გუნდი

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
ka: მოწყობილობის id, რომელშიც აპი გაიხსნება

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
ka: საჩვენებელი კონფიგურაციის მოდული. სჭირდება --device.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
ka: გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: URL to share
ka: გასაზიარებელი URL

en: Unpair
ka: დაწყვილების მოხსნა

en: Send Ping
ka: პინგის გაგზავნა

en: Plugin Settings
ka: მოდულის პარამეტრები

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
ka: ქმედებები

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
ka: მართვის ელემენტები

en: Multimedia control
ka: მულტიმედიის კონტროლი

en: Remote input
ka: დაშორებული შეყვანა

en: Run command
ka: ბრძანების გაშვება

en: Presentation Remote
ka: დაშორებული პრეზენტაცია

en: Volume control
ka: ხმის კონტროლი

en: Lock
ka: ჩაკეტვა

en: Unlock
ka: განბლოკვა

en: Find Device
ka: მოწყობილობის მოძებნა

en: Send Clipboard
ka: ბუფერის გაგზავნა

en: Share File
ka: ფაილის გაზიარება

en: Browse this device
ka: ამ მოწყობილობის დათვალიერება

en: This device is not paired.
ka: ეს მოწყობილობა დაწყვილებული არაა.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
ka: დაწყვილება

en: Pair requested
    Key:
ka: დაწყვილების მოთხოვნა
    გასაღები:

en: Accept
ka: დასტური

en: Reject
ka: უარყოფა

en: This device is not reachable
ka: ეს მოწყობილობა მიუწვდომელია

en: Please choose a file
ka: გთხოვთ, აირჩიოთ ფაილი

en: Devices
ka: მოწყობილობები

[ctx: @action:button]
en: Refresh
ka: განახლება

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
ka: მოწყობილობების სიის განახლება

en: Remembered
ka: დამახსოვრებულია

en: Available
ka: ხელმისაწვდომია

en: Connected
ka: დაკავშირებულია

en: No devices found
ka: მოწყობილობების პოვნა ვერ მოხერხდა

en: Settings
ka: მორგება

en: Remote Control
ka: დაშორებული მართვა

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
ka: განბლოკვისთვის დააჭირეთ %1-ს ან თაგუნას მარცხენა და მარჯვენა ღილაკებს ერთდროულად

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
ka: მარცხენა-წკაპი

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
ka: შუა-წკაპი

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
ka: მარჯვენა-წკაპი

en: Multimedia Controls
ka: მულტიმედიის მართვა

en: No players available
ka: დამკვირებელები ვერ ვიპოვე

en: Configure plugin
ka: დამატების მორგება

en: Enable Full-Screen
ka: სრული ეკრანის ჩართვა

en: Edit commands
ka: ბრძანებების ჩასწორება

en: You can edit commands on the connected device
ka: თქვენ შეგიძლიათ შეცვალოთ ბრძანებები დაკავშირებულ მოწყობილობაზე

en: No commands defined
ka: ბრძანებები აღწერილი არაა

[ctx: @title:window]
en: Settings
ka: მორგება

en: Device name
ka: მოწყობილობის სახელი

[ctx: @title:group]
en: Backends
ka: უკანაბოლოები

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Bluetooth
ka: ბლუთუზი

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
ka: მარყუჟი ინტერფეისი

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
ka: ქსელი

en: About KDE Connect
ka: KDE Connect-ის შესახებ

en: About KDE
ka: KDE-ს შესახებ

[ctx: @title]
en: No Device Selected
ka: მოწყობილობა არჩეული არაა

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
ka: დარწმუნდით, რომ დააყენეთ KDE Connect სხვ მოწყობილობებზეც.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
ka: KDE Connect-ის Android-ის აპლიკაცია

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
ka: KDE Connect-ის iOS-ის აპლიკაცია

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
ka: პრობლემების ქონის შემთხვევაში დახმარებისთვის ეწვიეთ <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect-ის საზოგადოების ვიკის</span></a>.
