kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Listing devices…
ka: მოწყობილობების სია…

en: Accessing device…
ka: მოწყობილობასთან წვდომა…

en: No such device: %0
ka: მოწყობილობა არ არსებობს: %0

en: %0 is not paired
ka: %0 შეწყვილებული არაა

en: %0 is not connected
ka: %0 მიერთებული არაა

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
ka: %0 -ს დაშორებული ფაილური სისტემების დამატება არ გააჩნია

en: Could not contact background service.
ka: ფონურ სერვისთან მიერთების პრობლემა.

en: Failed to get mount point: %1
ka: მიღების შეცდომა მიმაგრების წერტილისთვის: %1
