kdeconnect-kde - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: %1% charging
ka: %1% დატენილია

en: No info
ka: ინფორმაციის გარეშე

en: Unknown
ka: უცნობი

en: No signal
ka: სიგანალის გარეშე

en: Virtual Monitor is not available
ka: ვირტუალური მონიტორის ხელმისაწვდომი არაა

en: Please choose a file
ka: გთხოვთ, აირჩიოთ ფაილი

en: Share file
ka: ფაილის გაზიარება

en: Send Clipboard
ka: ბუფერის გაგზავნა

en: Ring my phone
ka: დარეკე ჩემს ტელეფონზე

en: Browse this device
ka: ამ მოწყობილობის დათვალიერება

en: SMS Messages
ka: SMS შეტყობინებები

en: File Transfer
ka: ფაილის მიმოცვლა

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
ka: დააგდეთ ფაილი მისი ტელეფონზე გადასატანად.

en: Virtual Display
ka: ვირტუალური ეკრანი

en: Remote Keyboard
ka: დაშორებული კლავიატურა

en: Notifications:
ka: შეტყობინებები:

en: Dismiss all notifications
ka: ყველა გაფრთხილების მოცილება

en: Reply
ka: პასუხი

en: Dismiss
ka: მოსილება

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
ka: %1-ისთვის პასუხი…

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Run command
ka: ბრძანების გაშვება

en: Add command
ka: ბრძანების დამატება

en: No paired devices
ka: შეწყვილებული მოწყობილობების გარეშე

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
ka[0]: შეწყვილებული მოწყობილობა მიუწვდომელია
ka[1]: შეწყვილებული მოწყობილობები მიუწვდომელია

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
ka: თქვენი Android მოწყობილობის Plasma-სთან ინტეგრირებისთვის დააყენეთ მასზე KDE Connect!

en: Pair a Device…
ka: მოწყობილობის დაწყვილება…

en: Install from Google Play
ka: Google Play-დან დაყენება

en: Install from F-Droid
ka: F-Droid-დან დაყენება

en: KDE Connect Settings…
ka: KDE Connect-ის მორგება…
