kdeconnect-kde - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Browse device
lt: Naršyti įrenginį

en: Ring device
lt: Skambinti į įrenginį

en: Get a photo
lt: Gauti nuotrauką

en: Send a file/URL
lt: Siųsti failą/URL

en: SMS Messages...
lt: SMS žinutės...

en: Run command
lt: Vykdyti komandą

en: Add commands
lt: Pridėti komandas

en: Launching
lt: Paleidžiama

en: Launching daemon
lt: Paleidžiama tarnyba

en: Waiting D-Bus
lt: Laukiama D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
lt: Nepavyksta prisijungti prie DBus
    KDE Connect užbaigs darbą

en: Cannot find kdeconnectd
lt: Nepavyksta rasti kdeconnectd

en: Loading modules
lt: Įkeliami moduliai

en: KDE Connect Indicator
lt: KDE Connect indikatorius

en: KDE Connect Indicator tool
lt: KDE Connect indikatoriaus įrankis

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Pairing requests
lt: Suporavimo užklausos

en: Reject
lt: Atmesti

en: Quit
lt: Išeiti

en: %1 device connected | %1 devices connected
lt[0]: Prijungtas %1 įrenginys
lt[1]: Prijungti %1 įrenginiai
lt[2]: Prijungta %1 įrenginių
lt[3]: Prijungtas %1 įrenginys

en: No Battery
lt: Nėra akumuliatoriaus

en: Battery: %1% (Charging)
lt: Akumuliatorius: %1% (Įkraunamas)

en: Battery: %1%
lt: Akumuliatorius: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
lt: Nėra sujungimo su koriniu tinklu
