kdeconnect-kde - en to lt translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
lt: Pasirinkite įrenginį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
lt: Siųsti URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
lt: Siųsti failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
lt: Atverti lygiarangiame įrenginyje

en: KDE Connect URL handler
lt: KDE Connect URL doroklė

en: URL to share
lt: Norimas bendrinti URL

en: Select a device
lt: Pasirinkite įrenginį

en: Enter URL here
lt: Čia įveskite URL

en: Enter file location here
lt: Čia įveskite failo vietą

en: Device to call %1 with:
lt: Įrenginys, kuriuo skambinti %1:

en: Device to open %1 on:
lt: Įrenginys, kuriame atverti %1:

en: Device to send a SMS with:
lt: Įrenginys, kuriuo siųsti SMS žinutę:

en: Device to send %1 to:
lt: Įrenginys, į kurį siųsti %1:

en: Couldn't share %1
lt: Nepavyko bendrinti %1
