kdeconnect-kde - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
lt: © 2015–2025 KDE Connect komanda

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
lt: Įrenginio, kuriame atverti programėlę, ID

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
lt: Konfigūracijos modulis, kurį rodyti. Reikalauja, kad būtų nustatytas --device.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
lt: Pakeisti esamą egzempliorių

en: URL to share
lt: Norimas bendrinti URL

en: Unpair
lt: Panaikinti suporavimą

en: Send Ping
lt: Siųsti ryšio patikrinimą

en: Plugin Settings
lt: Įskiepio nuostatos

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
lt: Valdikliai

[ctx: @title:group device page section header]
en: Information
lt: Informacija

en: Multimedia control
lt: Įvairialypės terpės valdymas

en: Remote input
lt: Nuotolinis įvedimas

en: Run command
lt: Vykdyti komandą

en: Presentation Remote
lt: Pristatymo nuotolinis valdymo pultas

en: Volume control
lt: Garsumo valdymas

en: SMS Messages
lt: SMS žinutės

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Find Device
lt: Rasti įrenginį

en: Send Clipboard
lt: Siųsti iškarpinę

en: Share File
lt: Bendrinti failą

en: Browse this device
lt: Naršyti šį įrenginį

en: Stop virtual monitor session
lt: Stabdyti virtualaus monitoriaus seansą

en: Use device as an external monitor
lt: Naudoti įrenginį kaip išorinį monitorių

en: Address: %1 via %2
lt: Adresas: %1 per %2

en: This device is not paired.
lt: Šis įrenginys nėra suporuotas.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
lt: Suporuoti

en: Pair requested
    Key:
lt: Paprašyta suporavimo
    Raktas:

en: Accept
lt: Priimti

en: Reject
lt: Atmesti

en: This device is not reachable
lt: Šis įrenginys yra nepasiekiamas

en: Please choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @action:button]
en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
lt: Įkelti įrenginius iš naujo

en: Remembered
lt: Įsimintas

en: Available
lt: Prieinamas

en: Connected
lt: Prisijungęs

en: No devices found
lt: Nerasta jokių įrenginių

[ctx: @action:button]
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Remote Control
lt: Nuotolinis valdymas

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
lt: Norėdami atrakinti, paspauskite %1 arba vienu metu kairįjį ir dešinįjį pelės mygtuką

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
lt: Kairiojo mygtuko spustelėjimas

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
lt: Viduriniojo mygtuko spustelėjimas

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
lt: Dešiniojo mygtuko spustelėjimas

en: Multimedia Controls
lt: Įvairialypės terpės valdikliai

en: No players available
lt: Nėra jokių prieinamų leistuvių

en: %1 - %2
lt: %1 – %2

en: Configure plugin
lt: Konfigūruoti įskiepį

en: Enable Full-Screen
lt: Įjungti visą ekraną

[ctx: @action:button accessible]
en: Previous Slide
lt: Ankstesnė skaidrė

[ctx: @action:button accessible]
en: Next Slide
lt: Kita skaidrė

en: Edit commands
lt: Taisyti komandas

en: You can edit commands on the connected device
lt: Galite taisyti komandas prijungtame įrenginyje

en: No commands defined
lt: Nėra jokių apibrėžtų komandų

[ctx: @title:window]
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Device name
lt: Įrenginio pavadinimas

[ctx: @title:group]
en: Backends
lt: Vidinės pusės

en: About KDE Connect
lt: Apie KDE Connect

en: About KDE
lt: Apie KDE

en: Close
lt: Užverti

[ctx: @title]
en: No Device Selected
lt: Nepasirinktas joks įrenginys

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
lt: Nepamirškite įsidiegti KDE Connect kituose savo įrenginiuose.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
lt: KDE Connect „Android“ programėlė

[ctx: Android Application Store]
en: Play Store
lt: „Play“ parduotuvė

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
lt: KDE Connect „iOS“ programėlė

en: Apple Store
lt: „Apple“ parduotuvė

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
lt: Jei susidūrėte su problemomis, apsilankykite <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect bendruomenės vikyje</span></a>, kad gautumėte pagalbos.
