kdeconnect-kde - en to lv translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
lv: Izvēlēties ierīci:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
lv: Nosūtīt URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
lv: Nosūtīt datni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
lv: Atvērt sapārotajā ierīcē

en: KDE Connect URL handler
lv: „KDE Connect“ URL apstrādātājs

en: URL to share
lv: Nosūtāmā URL

en: Select a device
lv: Izvēlēties ierīci

en: id
lv: ID

en: Enter URL here
lv: Ievadiet URL

en: Enter file location here
lv: Ievadiet datnes atrašanās vietu

en: Device to call %1 with:
lv: Ierīce zvanīšanai %1 ar:

en: Device to open %1 on:
lv: Ierīce %1 atvēršanai ar:

en: Device to send a SMS with:
lv: Ierīce īsziņas nosūtīšanai ar:

en: Device to send %1 to:
lv: Ierīce %1 nosūtīšanai uz:

en: Couldn't share %1
lv: Neizdevās nosūtīt %1
