kdeconnect-kde - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: KDE Connect CLI tool
lv: „KDE Connect“ CLI rīks

en: © 2015–2025, KDE Connect Team
lv: © 2015—2025, „KDE Connect“ komanda

en: List all devices
lv: Uzskaitīt visas ierīces

en: List available (paired and reachable) devices
lv: Uzskaitīt pieejamās (sapārotas un sasniedzamās) ierīces

en: List all backends and status
lv: Uzskaitīt visas aizmugursistēmas un statusu

en: Enable the specified backend
lv: Ieslēgt attiecīgo aizmugursistēmu

en: backend
lv: aizmugursistēma

en: Disable the specified backend
lv: Izslēgt attiecīgo aizmugursistēmu

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
lv: Likt „--list-devices“ un „--list-available“ izdrukāt tikai ierīču ID, lai atvieglotu skriptēšanu

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
lv: Likt „--list-devices“ un „--list-available“ izdrukāt tikai ierīču nosaukumu, lai atvieglotu skriptēšanu

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
lv: Likt „--list-devices“ un „--list-available“ izdrukāt tikai ierīču ID un nosaukumu, lai atvieglotu skriptēšanu

en: Search for devices in the network and re-establish connections
lv: Meklēt ierīces tīklā un atjaunot savienojumus

en: Request pairing to a said device
lv: Pieprasīt sapārošanu ar attiecīgo ierīci

en: Find the said device by ringing it.
lv: Atrast attiecīgo ierīci, liekot tai atskaņot signālu.

en: Stop pairing to a said device
lv: Apturēt sapārošanu ar attiecīgo ierīci

en: Sends a ping to said device
lv: Nosūta „ping“ signālu uz attiecīgo ierīci

en: Same as ping but you can set the message to display
lv: Tas pats, kas „ping“, bet varat norādīt parādāmo ziņojumu

en: message
lv: ziņojums

en: Sends the current clipboard to said device
lv: Nosūta pašreizējo starpliktuves saturu uz attiecīgo ierīci

en: Share a file/URL to a said device
lv: Dalīties ar datni/URL ar attiecīgo ierīci

en: Share text to a said device
lv: Dalīties ar tekstu ar attiecīgo ierīci

en: Display the notifications on a said device
lv: Parādīt paziņojumu attiecīgajā ierīcē

en: Lock the specified device
lv: Bloķēt attiecīgo ierīci

en: Unlock the specified device
lv: Atbloķēt attiecīgo ierīci

en: Sends an SMS. Requires destination
lv: Nosūtīt īsziņu. Nepieciešams galamērķis

en: Phone number to send the message
lv: Tālruņa numurs, uz kuru nosūtīt ziņojumu

en: phone number
lv: tālruņa numurs

en: File URLs to send attachments with the message (can be passed multiple times)
lv: Datņu URL, kur nosūtīt pielikumus ar ziņojumu (iespējams padot vairākas reizes)

en: file URLs
lv: datņu URL

en: Device ID
lv: Ierīces ID

en: Device Name
lv: Ierīces nosaukums

en: Get encryption info about said device
lv: Iegūt šifrēšanas informāciju par minēto ierīci

en: Lists remote commands and their ids
lv: Uzskaita attālinātās vadības komandas un to ID

en: Executes a remote command by id
lv: Izpilda attālinātas vadības komandu pēc ID

en: Sends keys to a said device
lv: Nosūta taustiņu spiedienus uz attiecīgo ierīci

en: Display this device's id and exit
lv: Parāda ierīces ID un iziet

en: (paired and reachable)
lv: (sapārots un sasniedzams)

en: (reachable)
lv: (sasniedzams)

en: (paired)
lv: (sapārots)

en: 1 device found | %1 devices found
lv[0]: Atrasta %1 ierīce
lv[1]: Atrastas %1 ierīces
lv[2]: Atrastas %1 ierīču

en: No devices found
lv: Nav atrastu ierīču

en: (unpaired)
lv: (atpārota)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
lv: Ierīce nav precizēta: Izmantojiet -d <Device ID> vai -n <Device Name>, lai precizētu ierīci. 
    Ierīces ID un nosaukumi ir atrodami, izmantojot arī „kdeconnect-cli -l“ 
    Pilnīgāku palīdzību meklējiet ar „--help“ opciju

en: Shared %1
lv: Nosūtīts %1

en: Shared text: %1
lv: Nosūtīts teksts: %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
lv: Pieprasīts bloķēt %1.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
lv: Pieprasīts atbloķēt %1.

en: waiting for device…
lv: gaida ierīci…

en: Device not found
lv: Ierīce nav atrasta

en: Already paired
lv: Jau ir sapārota

en: Pair requested
lv: Pieprasīta sapārošana

en: Already not paired
lv: Nav vairs sapārota

en: Unpaired
lv: Atpārota

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
lv: kļūda: jānorāda īsziņas saņēmējs, padodot --destination <phone number>

en: Nothing to be done
lv: Nekas nav darāms
