kdeconnect-kde - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2
lv: Sapārošanas pieprasījums no %1
    Atslēga: %2

en: Open
lv: Atvērt

en: Accept
lv: Piekrist

en: Reject
lv: Noraidīt

en: KDE Connect Daemon
lv: „KDE Conncect“ dēmons

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
lv: © 2015—2025 „KDE Connect“ komanda

en: Replace an existing instance
lv: Nomainīt pastāvošu instanci
