kdeconnect-kde - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Browse device
lv: Pārlūkot ierīci

en: Send clipboard
lv: Nosūtīt starpliktuves saturu

[ctx: @action:inmenu play bell sound]
en: Ring device
lv: Likt ierīcei zvanīt

en: Send files
lv: Nosūtīt datnes

en: SMS Messages…
lv: Īsziņas…

en: Run command
lv: Palaist komandu

en: Add commands
lv: Pievienot komandas

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
lv: Neizdodas savienoties ar „D-Bus“
    „KDE Connect“ izslēgsies

en: Cannot find kdeconnectd
lv: Neizdodas atrast „kdeconnectd“

en: KDE Connect Indicator
lv: „KDE Connect“ indikators

en: KDE Connect Indicator tool
lv: KDE Connect indikatora rīks

en: © 2016–2025 KDE Connect Team
lv: © 2016—2025 „KDE Connect“ komanda

en: Open app
lv: Atvērt lietotni

en: Pairing requests
lv: Sapārošanas pieprasījums

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
lv: Sapārot

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Quit
lv: Iziet

en: %1 device connected | %1 devices connected
lv[0]: %1 savienota ierīce
lv[1]: %1 savienotas ierīces
lv[2]: %1 savienotu ierīču

en: No Battery
lv: Nav baterijas

en: Battery: %1% (Charging)
lv: Baterija: %1% (uzlādējas)

en: Battery: %1%
lv: Baterija: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
lv: Nav mobilā tīkla savienojuma
