kdeconnect-kde - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
nl: (c) 2015-2026, team van KDE Connect

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
nl: Apparaat-id om de toepassing in te openen

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
nl: Te tonen configuratiemodule, vereist --device om in te stellen.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
nl: Een bestaand exemplaar vervangen

en: URL to share
nl: Te delen URL

en: Unpair
nl: Paar uit elkaar halen

en: Send Ping
nl: Ping verzenden

en: Plugin Settings
nl: Plug-in-instellingen

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
nl: Acties

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
nl: Besturing

en: Multimedia control
nl: Bediening van multimedia

en: Remote input
nl: Invoer op afstand

en: Run command
nl: Commando uitvoeren

en: Presentation Remote
nl: Presentatie op afstand

en: Volume control
nl: Volumebesturing

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Find Device
nl: Apparaat zoeken

en: Send Clipboard
nl: Klembord verzenden

en: Share File
nl: Bestand delen

en: Browse this device
nl: Dit apparaat langslopen

en: Stop virtual monitor session
nl: Virtuele monitorsessie stoppen

en: Use device as an external monitor
nl: Apparaat als een externe monitor gebruiken

en: This device is not paired.
nl: Dit apparaat is niet gepaard.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
nl: Paren

en: Pair requested
    Key:
nl: Paarvorming gevraagd
    Sleutel:

en: Accept
nl: Accepteren

en: Reject
nl: Afwijzen

en: This device is not reachable
nl: Dit apparaat is niet bereikbaar

en: Please choose a file
nl: Kies een bestand a.u.b

en: Devices
nl: Apparaten

[ctx: @action:button]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
nl: Apparaten verversen

en: Remembered
nl: Onthouden

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Connected
nl: Verbonden

en: No devices found
nl: Geen apparaten gevonden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Remote Control
nl: Afstandsbediening

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
nl: Druk op %1 of tegelijk op de linker en rechter muisknoppen om te ontgrendelen

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
nl: Linker muisklik

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
nl: Midden-klik

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
nl: Rechter muisklik

en: Multimedia Controls
nl: Bediening van multimedia

en: No players available
nl: Geen spelers beschikbaar

en: Configure plugin
nl: Plug-in configureren

en: Enable Full-Screen
nl: Volledig scherm inschakelen

en: Edit commands
nl: Commando's bewerken

en: You can edit commands on the connected device
nl: U kunt commando's bewerken op het verbonden apparaat

en: No commands defined
nl: Geen commando's gedefinieerd

[ctx: @title:window]
en: Settings
nl: Instellingen

en: Device name
nl: Apparaatnaam

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
nl: Netwerk

en: About KDE Connect
nl: Over KDE Connect

en: About KDE
nl: Info over KDE

[ctx: @title]
en: No Device Selected
nl: Geen apparaat geselecteerd

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
nl: Ga na om KDE Connect op uw andere apparaten te installeren.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
nl: KDE Connect Android toepassing

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
nl: KDE Connect iOS toepassing

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
nl: Als u problemen hebt, bezoek de <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect wiki van de gemeenschap</span></a> voor hulp.
