kdeconnect-kde - en to pa translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, devicePickerLabel)
en: Select device:
pa: ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਚੁਣੋ:

en: KDE Connect URL handler
pa: KDE ਕਨੈਕਟ URL ਹੈਂਡਲਰ

en: URL to share
pa: ਸਾਂਝਾ ਕਰਨ ਲਈ URL

en: Select a device
pa: ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਚੁਣੋ

en: Device to call %1 with:
pa: ਇਸ ਨਾਲ %1 ਕਾਲ ਕਰਨ ਲਈ ਡਿਵਾਈਸ:

en: Device to open %1 on:
pa: ਇਸ ਉੱਤੇ %1 ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਡਿਵਾਈਸ:

en: Device to send a SMS with:
pa: ਇਸ ਨਾਲ SMS ਭੇਜਣ ਲਈ ਡਿਵਾਈਸ:

en: Device to send %1 to:
pa: ਇਸ ਉੱਤੇ %1 ਭੇਜਣ ਲਈ ਡਿਵਾਈਸ:

en: Couldn't share %1
pa: %1 ਨੂੰ ਸਾਂਝਾ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ
