kdeconnect-kde - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
pl: © 2015–2025 Zespół KDE Connect

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
pl: ID urządzenia, w którym otworzyć aplikację

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
pl: Moduł ustawień do pokazania, wymaga ustawienia --device.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
pl: Zastąp istniejące wystąpienie

en: URL to share
pl: Adres URL do udostępnienia

en: Unpair
pl: Odparuj

en: Send Ping
pl: Wyślij ping

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
pl: Działania

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
pl: Obsługa

en: Multimedia control
pl: Sterowanie odtwarzaczami

en: Remote input
pl: Zdalna obsługa

en: Run command
pl: Wykonaj polecenie

en: Presentation Remote
pl: Obsługa prezentacji

en: Volume control
pl: Sterowanie głośnością

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Find Device
pl: Znajdź urządzenie

en: Send Clipboard
pl: Wysyłanie schowka

en: Share File
pl: Udostępnij plik

en: Browse this device
pl: Przeglądaj to urządzenie

en: Stop virtual monitor session
pl: Zatrzymaj posiedzenie monitora wirtualnego

en: Use device as an external monitor
pl: Użyj urządzenia jako zewnętrznego monitora

en: This device is not paired.
pl: To urządzenie nie jest sparowane.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
pl: Sparuj

en: Pair requested
    Key:
pl: Zażądano parowania
    Klucz:

en: Accept
pl: Przyjmij

en: Reject
pl: Odrzuć

en: This device is not reachable
pl: To urządzenie jest nieosiągalne

en: Please choose a file
pl: Wybierz plik

en: Devices
pl: Urządzenia

[ctx: @action:button]
en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
pl: Odśwież urządzenia

en: Remembered
pl: Zapamiętane

en: Available
pl: Dostępne

en: Connected
pl: Podłączone

en: No devices found
pl: Nie znaleziono żadnych urządzeń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Remote Control
pl: Zdalne sterowanie

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
pl: Naciśnij %1 lub lewy i prawy przycisk myszy w tym samym czasie, aby odblokować

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
pl: Lewy przycisk myszy

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
pl: Środkowy przycisk myszy

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
pl: Prawy przycisk myszy

en: Multimedia Controls
pl: Sterowanie odtwarzaczem

en: No players available
pl: Nie znaleziono żadnego odtwarzacza

en: Configure plugin
pl: Ustawienia wtyczki

en: Enable Full-Screen
pl: Włącz pełny ekran

en: Edit commands
pl: Zmień polecenia

en: You can edit commands on the connected device
pl: Możesz zmienić polecenia na podłączonym urządzeniu

en: No commands defined
pl: Nie określono poleceń

[ctx: @title:window]
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Device name
pl: Nazwa urządzenia

[ctx: @title:group]
en: Backends
pl: Silniki

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
pl: Pętla zwrotna

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
pl: Sieć

en: About KDE Connect
pl: O KDE Connect

en: About KDE
pl: O KDE

[ctx: @title]
en: No Device Selected
pl: Nie wybrano żadnego urządzenia

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
pl: Upewnij się, że masz wgrane KDE Connect na swoich pozostałych urządzeniach.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
pl: Aplikacja KDE Connect na Androida

[ctx: Android Application Store]
en: Play Store
pl: Sklep Play

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
pl: Aplikacja KDE Connect na iOS

en: Apple Store
pl: Sklep Apple

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
pl: W razie kłopotów, odwiedź <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">Wiki społeczności KDE Connect</span></a> po pomoc.
