kdeconnect-kde - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Browse device
ro: Răsfoiește dispozitivul

en: Ring device
ro: Sună dispozitivul

en: Get a photo
ro: Ia o poză

en: Send a file/URL
ro: Trimite un fișier/URL

en: SMS Messages...
ro: Mesaje SMS...

en: Run command
ro: Rulează comandă

en: Add commands
ro: Adaugă comenzi

en: Launching
ro: Se lansează

en: Launching daemon
ro: Se lansează demonul

en: Waiting D-Bus
ro: Se așteaptă D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
ro: Nu se poate conecta la D-Bus
    KDE Connect se va închide

en: Cannot find kdeconnectd
ro: Nu s-a putut găsi kdeconnectd

en: Loading modules
ro: Se încarcă module

en: KDE Connect Indicator
ro: Indicator KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
ro: Unealtă de indicator KDE Connect

en: Configure...
ro: Configurare...

en: Pairing requests
ro: Cereri de asociere

en: Reject
ro: Refuză

en: Quit
ro: Termină

en: %1 device connected | %1 devices connected
ro[0]: %1 dispozitiv conectat
ro[1]: %1 dispozitive conectate
ro[2]: %1 de dispozitive conectate

en: No Battery
ro: Fără acumulator

en: Battery: %1% (Charging)
ro: Acumulator: %1% (se încarcă)

en: Battery: %1%
ro: Acumulator: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
ro: Fără conectivitate celulară
