kdeconnect-kde - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: KDE Connect URL handler
ro: Manipulant de URL KDE Connect

en: URL to share
ro: URL de partajat

en: Select a device
ro: Alegeți un dispozitiv

en: Enter URL here
ro: Introduceți URL-ul aici

en: Enter file location here
ro: Introduceți amplasarea fișierului aici

en: Device to call %1 with:
ro: Dispozitiv cu care se apelează %1:

en: Device to open %1 on:
ro: Dispozitiv pe care se deschide %1:

en: Device to send a SMS with:
ro: Dispozitiv cu care se trimite SMS:

en: Device to send %1 to:
ro: Dispozitiv la care se trimite %1:

en: Couldn't share %1
ro: Nu s-a putut partaja %1
