kdeconnect-kde - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2
sa: %1 तः युग्मीकरणानुरोधः
    कुञ्जी: %2

en: Open
sa: उद्घाटित

en: Accept
sa: स्वीकरोतु

en: Reject
sa: अस्वीकार

en: KDE Connect Daemon
sa: KDE कनेक्ट् डेमन

en: Replace an existing instance
sa: विद्यमानं दृष्टान्तं प्रतिस्थापयन्तु
