kdeconnect-kde - en to sa translation catalogue (31 entries)

en: Error: KDE Connect is not running
sa: त्रुटिः: KDE Connect न चाल्यते

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Bluetooth
sa: ब्लूटूथ

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
sa: लूपबैक

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
sa: जालकृति

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Unknown
sa: अज्ञातम्

en: Available plugins
sa: उपलब्धाः प्लगिन्स्

en: Error trying to pair: %1
sa: युग्मीकरणस्य प्रयासे त्रुटिः: %1

en: (paired)
sa: (युग्मितम्)

en: (not paired)
sa: (न युग्मितम्)

en: (incoming pair request)
sa: (आगच्छन् युग्मानुरोधः)

en: Key: %1
sa: कुञ्जी: %1

en: (pairing requested)
sa: (युग्मीकरणस्य अनुरोधः)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rename_label)
en: KDE Connect
sa: KDE Connect इति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
sa: सम्पादन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
sa: रक्ष्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
sa: ताजगी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkProviders_label)
en: Backends:
sa: अभ्यन्तरसंविधानानि:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
sa: उपकरणम्‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
sa: (स्थितिः)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, verificationKey)
en: KSqueezedTextLabel
sa: KSqueezedTextLabel इति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button)
en: Cancel
sa: निरसयतु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
sa: स्वीकरोतु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
sa: अस्वीकार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
sa: युग्मं अनुरोधयन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
sa: अयुग्मम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
sa: पिंग प्रेषयतु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noDeviceLinks)
en: <html><head/><body><p>No device selected.<br><br>If you own an Android device, make sure to install the <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Android app</span></a> (also available <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline;">from F-Droid</span></a>) and it should appear in the list. If you have an iPhone, make sure to install the <a href="https://apps.apple.com/us/app/kde-connect/id1580245991"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect iOS app</span></a> <br><br>If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.</p></body></html>
sa: <html><head/><body><p>न यन्त्रं चयनितम्।<br><br> यदि भवान् एण्ड्रॉयड्-यन्त्रस्य स्वामित्वं करोति तर्हि <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Android एप्</span></a> ( <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline;">F-Droid इत्यस्मात्</span></a> अपि उपलभ्यते) संस्थापयितुं सुनिश्चितं कुर्वन्तु तथा च तत् सूचीयां दृश्यते । यदि भवतां समीपे iPhone अस्ति तर्हि <a href="https://apps.apple.com/us/app/kde-connect/id1580245991"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect iOS app</span></a> संस्थापयितुं सुनिश्चितं कुर्वन्तु<br><br> यदि भवान् समस्यां प्राप्नोति तर्हि साहाय्यार्थं <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community विकिं</span></a> पश्यन्तु ।</p></body></html>

en: Remembered
sa: स्मर्यते

en: Available
sa: उपलब्धः

en: Connected
sa: संबद्धः

en: No devices found
sa: न यन्त्राणि प्राप्तानि
