kdeconnect-kde - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: No such device: %0
sa: एतादृशं यन्त्रं नास्ति: %0

en: %0 is not paired
sa: %0 युग्मितः नास्ति

en: %0 is not connected
sa: %0 न सम्बद्धम्

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
sa: %0 इत्यस्य दूरस्थसञ्चिकातन्त्रस्य प्लगिन् नास्ति

en: Could not contact background service.
sa: पृष्ठभूमिसेवाया: सम्पर्कं कर्तुं न शक्तवान्।

en: Failed to get mount point: %1
sa: माउण्ट् बिन्दुः प्राप्तुं असफलम्: %1
