kdeconnect-cli - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: KDE Connect CLI tool
sk: CLI nástroj KDE Connect

en: List all devices
sk: Vypísať všetky zariadenia.

en: List available (paired and reachable) devices
sk: Vypísať dostupné (spárované a dosiahnuteľné) zariadenia

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
sk: Make --list-devices alebo --list-available vypíše iba ID zariadení, na uľahčenie skriptovania

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
sk: Nastaviť aby  --list-devices alebo --list-available vypísalo iba názov zariadení, na uľahčenie skriptovania

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
sk: Nastaviť aby  --list-devices alebo --list-available vypísalo iba ID a názov zariadení, na uľahčenie skriptovania

en: Search for devices in the network and re-establish connections
sk: Hľadať zariadenia v sieti a znovu ich pripojiť

en: Request pairing to a said device
sk: Vyžiadať párovanie na dané zariadenie

en: Find the said device by ringing it.
sk: Nájsť dané zariadenie jeho prezvonením.

en: Stop pairing to a said device
sk: Zastaviť párovanie na dané zariadenie

en: Sends a ping to said device
sk: Pošle ping na dané zariadenie

en: Same as ping but you can set the message to display
sk: Rovnaké ako ping, ale môžete si prispôsobiť zobrazenú správu

en: message
sk: spráca

en: Share a file/URL to a said device
sk: Zdieľať súbor/URL na dané zariadenie

en: Share text to a said device
sk: Zdieľať text na dané zariadenie

en: Display the notifications on a said device
sk: Zobraziť oznámenia na danom zariadení

en: Lock the specified device
sk: Zamknúť určené zariadenie

en: Unlock the specified device
sk: Odomknúť dané zariadenie

en: Sends an SMS. Requires destination
sk: Pošle SMS. Vyžaduje cieľ

en: Phone number to send the message
sk: Číslo telefónu na poslanie správy

en: phone number
sk: číslo telefónu

en: File urls to send attachments with the message (can be passed multiple times)
sk: Adresy URL súboru na odoslanie príloh so správou (môžu byť odoslané viackrát)

en: file urls
sk: url adresy súboru

en: Device ID
sk: ID zariadenia

en: Device Name
sk: Názov zariadenia

en: Get encryption info about said device
sk: Vyžiadať informáciu šifrovania o danom zariadení

en: Lists remote commands and their ids
sk: Vypíše vzdialené príkazy a ich id

en: Executes a remote command by id
sk: Spustí vzdialený príkaz cez id

en: Sends keys to a said device
sk: Pošle kľúče na dané zariadenie

en: Display this device's id and exit
sk: Zobraz id tohto zariadenia a skonči

en: Open the connected device's camera and transfer the photo
sk: Otvoriť fotoaparát pripojeného zariadenia a preniesť fotku

en: (paired and reachable)
sk: (spárované a dosiahnuteľné)

en: (reachable)
sk: (dosiahnuteľné)

en: (paired)
sk: (spárované)

en: 1 device found | %1 devices found
sk[0]: Nájdené 1 zariadenie
sk[1]: Nájdené %1 zariadenia
sk[2]: Nájdených %1 zariadení

en: No devices found
sk: Nenašli sa zariadenia

en: (unpaired)
sk: (odpárované)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
sk: Žiadne zariadenie nebolo špecifikované: Použite -d <Device ID> alebo -n <Device Name> na upresnenie zariadenia. 
    ID zariadenia a názvy sa dajú nájsť pomocou "kdeconnect-cli -l" 
    Zobrazte kompletnú nápovedu pomocou možnosti --help

en: Shared %1
sk: Zdieľané %1

en: Shared text: %1
sk: Zdieľaný text: %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
sk: Žiadosť o uzamknutie %1.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
sk: Žiadosť o odomknutie %1.

en: waiting for device...
sk: čakám na zariadenie...

en: Device not found
sk: Zariadenie sa nenašlo

en: Already paired
sk: Už spárované

en: Pair requested
sk: Spárovanie vyžiadané

en: Already not paired
sk: Už nespárované

en: Unpaired
sk: Odpárované

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
sk: Chyba: musíte upresniť prijímateľa SMS pomocou --destination <phone number>

en: Please specify a filename for the photo
sk: Zadajte názov fotografie pre fotografiu

en: Nothing to be done
sk: Nič sa nedá robiť
