kdeconnect-core - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Couldn't find an available port
sk: Nepodarilo sa nájsť dostupný port

en: Failed to send packet to %1
sk: Zlyhalo odosielanie paketu do zariadenia %1

en: Sending to %1
sk: Odosiela sa do zariadenia %1

en: File
sk: Súbor

en: Canceled by other peer
sk: Zrušené druhým účastníkom

en: %1: Already paired
sk: %1: Už je spárované

en: Device not reachable
sk: Zariadenie nie je dosiahnuteľné

en: Timed out
sk: Časový limit vypršal

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
sk[0]: Prijíma sa súbor
sk[1]: Prijímajú sa súbory
sk[2]: Prijímajú sa súbory

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
sk: Cieľ

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
sk: Odtlačok SHA256 certifikátu vášho zariadenia je: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
sk: Odtlačok SHA256 certifikátu vzdialeného zariadenia je: %1

en: Filename already present
sk: Názov súboru už existuje

en: Received incomplete file: %1
sk: Prijatý neúplný súbor: %1

en: Received incomplete file from: %1
sk: Prijatý neúplný súbor zo zariadenia: %1

en: KDE Connect failed to start
sk: Aplikáciu KDE Connect sa nepodarilo spustiť

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
sk: Nedá sa nájsť podporu pre RSA vo vašej inštalácii QCA. Ak vaša distribúcia poskytuje samostatné balíky pre QCA-ossi a QCA-gnupg, uistite sa, že ich máte nainštalované a skúste znova.

en: Could not store private key file: %1
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor so súkromným kľúčom: %1

en: Could not store certificate file: %1
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor s certifikátom: %1
