kdeconnect-kded - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
sk: Požiadavka na spárovanie z %1
    Kľúč: %2...

en: Open
sk: Otvoriť

en: Accept
sk: Prijať

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: View key
sk: Zobraziť kľúč

en: KDE Connect Daemon
sk: Služba aplikácie KDE Connect

en: Replace an existing instance
sk: Nahradiť existujúcu inštanciu

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
sk: Spustí privátneho démona D-Bus s kdeconnectd (iba na testovanie pre macOS)
