kdeconnect-kio - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
sk: Vypisovanie zoznamu zariadení...

en: Accessing device...
sk: Pristupuje sa k zariadeniu...

en: No such device: %0
sk: Zariadenie neexistuje: %0

en: %0 is not paired
sk: Zariadenie %0 nie je spárované

en: %0 is not connected
sk: Zariadenie %0 nie je pripojené

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
sk: Zariadenie %0 nemá zásuvný modul pre vzdialený súborový systém

en: Could not contact background service.
sk: Nepodarilo sa kontaktovať službu na pozadí.
