kdeconnect-plugins - en to sk translation catalogue (70 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
sk: %1: Nízka úroveň batérie

en: Battery at %1%
sk: Batéria na %1%

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
sk: Nástroje objavovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
sk: Zvuk na prehranie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
sk: Vyberte zvuk na prehranie

en: Remote lock successful
sk: Vzdialené uzamknutie úspešné

en: Remote lock failed
sk: Vzdialené uzamknutie zlyhalo

[ctx: @action:button]
en: Reply
sk: Odpovedať

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
sk: Odpoveď pre %1...

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Send
sk: Odoslať

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
sk: Dialógové okno

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
sk: Zásuvný modul pozastavenia hudby

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
sk: Podmienka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
sk: Pozastaviť ihneď, ako zazvoní telefón

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
sk: Pozastaviť iba počas hovoru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
sk: Akcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
sk: Pozastaviť prehrávače médií

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
sk: Stlmiť systémové zvuky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
sk: Po ukončení hovoru automaticky obnoviť prehrávanie médií

en: Schedule a shutdown
sk: Naplánovať vypnutie

en: Shutdown now
sk: Vypnúť teraz

en: Cancel last shutdown
sk: Zrušiť posledné vypnutie

en: Schedule a reboot
sk: Naplánovať reštart

en: Suspend
sk: Uspať

en: Lock Screen
sk: Uzamknutá obrazovka

en: Say Hello
sk: Povedz ahoj

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Reboot
sk: Reštartovať

en: Maximum Brightness
sk: Maximálny jas

en: Unlock Screen
sk: Odomknúť obrazovku

en: Close All Vaults
sk: Zatvoriť všetky klenby

en: Forcefully Close All Vaults
sk: Vynútiť uzavretie všetkých klenieb

en: Sample commands
sk: Vzorové príkazy

en: Name
sk: Názov

en: Command
sk: Príkaz

en: Phone is connected
sk: Telefón je pripojený

en: Blacklisted
sk: Na čiernom zozname

en: Name of a notifying application.
sk: Názov upozorňovanej aplikácie.

en: Synchronize notifications of an application?
sk: Synchronizovať upozornenia aplikácie?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
sk: Regulárne výrazy definujúce, ktoré upozornenia sa nemajú odoslať.
    Tento vzor sa použije na súhrn, a ak je vybrané vyššie, na telo upozornení.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
sk: Všeobecné

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
sk: Synchronizovať iba upozornenia s hodnotou času 0?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
sk: Iba trvalé upozornenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
sk: Pripojiť telo upozornenia k súhrnu pri synchronizácii upozornení?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
sk: Zahrnúť telo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
sk: Synchronizovať ikony upozorňovanej aplikácie, ak je to možné?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
sk: Synchronizovať ikony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
sk: <html><head/><body><p>Minimálna úroveň závažnosti upozornení</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
sk: Synchronizovať iba upozornenia s danou úrovňou závažnosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
sk: Minimálna úroveň závažnosti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
sk: Aplikácie

en: Failed to start sshfs
sk: Zlyhalo spustenie procesu sshfs

en: sshfs process crashed
sk: Proces sshfs nečakane skončil

en: Unknown error in sshfs
sk: Neznáma chyba v procese sshfs

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
sk: Chyba pri prístupe k súborovému systému. Proces sshfs skončil s kódom %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
sk: Zlyhalo pripojenie súborového systému: zariadenie neodpovedá

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
sk: Nemôžem spracovať protokol SFTP. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Camera pictures
sk: Obrázky fotoaparátu

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
sk: &percnt;1 v ceste sa nahradí názvom určeného zariadenia.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
sk: Nastavenia zásuvného modulu zdieľania

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
sk: Prijímanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
sk: Uložiť súbory do:

en: Could not share file
sk: Nepodarilo sa zdieľať súbor

en: %1 does not exist
sk: Súbor %1 neexistuje

en: unknown number
sk: neznáme číslo

en: Incoming call from %1
sk: Prichádzajúci hovor od %1

en: Missed call from %1
sk: Zmeškaný hovor od %1

en: Mute Call
sk: Stlmiť hovor
