plasma_applet_org.kde.kdeconnect - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: %1% charging
sk: Nabíja sa %1%

en: No info
sk: Žiadne informácie

en: Unknown
sk: Neznáme

en: No signal
sk: Žiadny signál

en: Please choose a file
sk: Prosím, vyberte súbor

en: Share file
sk: Zdieľať súbor

en: Send Clipboard
sk: Odoslať schránku

en: Ring my phone
sk: Prezvoniť môj telefón

en: Browse this device
sk: Prehliadať toto zariadenie

en: SMS Messages
sk: Správy SMS

en: File Transfer
sk: Prenos súborov

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
sk: Pustite súbor, ktorý sa má preniesť do vášho telefónu.

en: Virtual Display
sk: Virtuálna obrazovka

en: Remote Keyboard
sk: Vzdialená klávesnica

en: Notifications:
sk: Upozornenia:

en: Dismiss all notifications
sk: Odmietnuť všetky oznámenia

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Dismiss
sk: Odmietnuť

en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
sk: Odpoveď pre %1…

en: Send
sk: Poslať

en: Run command
sk: Spustiť príkaz

en: Add command
sk: Pridať príkaz

en: No paired devices
sk: Žiadne spárované zariadenia

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
sk[0]: Spárované zariadenie nie je dostupné
sk[1]: Všetky spárované zariadenia sú nedostupné
sk[2]: Všetky spárované zariadenia sú nedostupné

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
sk: Nainštalujte KDE Connect na vašom Android zariadení na integráciu s Plasmou!

en: Install from Google Play
sk: Nainštalovať z Google Play

en: Install from F-Droid
sk: Nainštalovať z F-Droid
