kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: URL to share
sl: URL za deljenje

en: Unpair
sl: Loči par

en: Send Ping
sl: Pošlji ping

en: Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnika

en: Multimedia control
sl: Nadzor večpredstavnosti

en: Remote input
sl: Oddaljeni input

en: Presentation Remote
sl: Oddaljena predstavitev

en: Lock
sl: Zakleni

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Find Device
sl: Poišči napravo

en: Run command
sl: Zaženi ukaz

en: Send Clipboard
sl: Pošlji odložišče

en: Share File
sl: Deli datoteko

en: Volume control
sl: Nadzor glasnosti

en: This device is not paired
sl: Ta naprava ni uparjena

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
sl: Upari

en: Pair requested
sl: Zahtevan par

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Reject
sl: Zavrni

en: This device is not reachable
sl: Ta naprava ni dosegljiva

en: Please choose a file
sl: Izberite datoteko

[ctx: Title of the page listing the devices]
en: Devices
sl: Naprave

en: No devices found
sl: Ni najdenih naprav

en: Remembered
sl: Zapomnjena

en: Available
sl: Na voljo

en: Connected
sl: Povezana

en: Find devices...
sl: Poišči naprave...

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Remote Control
sl: Oddaljen nadzor

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
sl: Pritisnite %1 ali sočasno levi in desni gumb miške, da odklenete

en: Multimedia Controls
sl: Nadzor večpredstavnosti

en: No players available
sl: Ni na voljo predvajalnikov

en: Enable Full-Screen
sl: Omogoči celoten zaslon

en: Edit commands
sl: Ukazi urejanja

en: You can edit commands on the connected device
sl: Lahko urejate ukaze na povezani napravi

en: No commands defined
sl: Ni določenega ukaza

[ctx: @title:window]
en: Settings
sl: Nastavitve

en: Device name
sl: Ime naprave

en: About KDE Connect
sl: O KDE Connectu
