kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Couldn't find an available port
sl: Ni mogoče najti na voljo prostih vrat

en: Failed to send packet to %1
sl: Pošiljanje paketa za %1 ni uspelo

en: Sending to %1
sl: Pošiljanje k %1

en: File
sl: Datoteka

en: Canceled by other peer
sl: Že odpovedal drugi vrstnik

en: %1: Already paired
sl: %1: Že uparjeno

en: %1: Device not reachable
sl: %1: Naprava ni dostopna

en: Device not reachable
sl: Naprava ni dostopna

en: Cancelled by user
sl: Odpovedano od uporabnika

en: Timed out
sl: Čas potekel

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
sl[0]: Sprejem datoteke
sl[1]: Sprejem datotek
sl[2]: Sprejem datotek
sl[3]: Sprejem datotek

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
sl: Vir

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
sl: Cilj

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
sl: Prstni odtis potrdila SHA256 vaše naprave je: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
sl: Prstni odtis potrdila SHA256 oddaljene naprave je: %1

en: Filename already present
sl: Ime datoteke je že uporabljeno

en: Received incomplete file: %1
sl: Prejeta nekompletna datoteka: %1

en: Received incomplete file from: %1
sl: Prejeta nepopolna datoteka od: %1

en: KDE Connect failed to start
sl: KDE Connect se ni zagnal

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
sl: V vaši namestitvi QCA ni bilo mogoče najti podpore za RSA. Če vaša distribucija ponuja ločene pakete za QCA-ossl in QCA-gnupg, preverite da ste jih namestili in poskusite znova.

en: Could not store private key file: %1
sl: Datoteke zasebnega ključa ni bilo mogoče shraniti: %1

en: Could not store certificate file: %1
sl: Datoteke potrdila ni bilo mogoče shraniti: %1
