kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Browse device
sl: Brskaj po napravi

en: Send clipboard
sl: Pošlji odložišče

en: Ring device
sl: Pozvoni na napravi

en: Get a photo
sl: Pridobi fotografijo

en: Send a file/URL
sl: Pošlji datoteko/naslov

en: SMS Messages...
sl: SMS sporočila...

en: Run command
sl: Poženi ukaz

en: Add commands
sl: Dodaj ukaze

en: Launching
sl: Zaganjam

en: Launching daemon
sl: Zaganjam demona

en: Waiting D-Bus
sl: Čakam na D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
sl: Ni se mogoče povezati na DBus
    KDE Connect bo prenehal

en: Cannot find kdeconnectd
sl: Ni mogoče najti kdeconnectd

en: Loading modules
sl: Nalaganje modulov

en: KDE Connect Indicator
sl: Indikator KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
sl: Orodje indikatorja KDE Connect

en: Configure...
sl: Nastavi...

en: Pairing requests
sl: Zahtevki za uparjanje

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
sl: Upari

en: Reject
sl: Zavrni

en: Quit
sl: Zapusti

en: %1 device connected | %1 devices connected
sl[0]: Povezana %1 naprava
sl[1]: Povezani %1 napravi
sl[2]: Povezane %1 naprave
sl[3]: Povezano %1 naprav

en: No Battery
sl: Ni baterije

en: Battery: %1% (Charging)
sl: Baterija: %1% (Se polni)

en: Battery: %1%
sl: Baterija: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
sl: Ni mobilne povezave
