kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: KDE Connect Settings
sl: Nastavitve KDE Connect

en: KDE Connect Settings module
sl: Modul nastavitev KDE Connect

en: Key: %1
sl: Ključ: %1

en: Available plugins
sl: Vtičniki na voljo

en: Error trying to pair: %1
sl: Napaka pri uparjanju: %1

en: (paired)
sl: (uparjeno)

en: (not paired)
sl: (ni uparjeno)

en: (incoming pair request)
sl: (prihajajoč zahtevek za uparjanje)

en: (pairing requested)
sl: (zahtevano uparjanje)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
sl: Uredi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
sl: Shrani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
sl: Osveži

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
sl: Naprava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
sl: (stanje)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button)
en: Cancel
sl: Prekliči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
sl: Sprejmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
sl: Zavrni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
sl: Zahtevaj par

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
sl: Loči par

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
sl: Pošlji ping

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noDeviceLinks)
en: <html><head/><body><p>No device selected.<br><br>If you own an Android device, make sure to install the <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android app</span></a> (also available <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">from F-Droid</span></a>) and it should appear in the list.<br><br>If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Ni izbrane naprave.<br><br>Če posedujete napravo z Androidom, zagotovite namestitev aplikacije <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android app</span></a> (na voljo tudi na <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">F-Droid</span></a>) in se mora pojaviti na seznamu.<br><br>Če imate probleme, obiščite <a href="https://community.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">wiki KDE Connect Community </span></a> za pomoč.</p></body></html>
