kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
sl: Zahtevek za uparjanje od %1
    Ključ: %2...

en: Open
sl: Odpri

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Reject
sl: Zavrni

en: View key
sl: Poglej ključ

en: KDE Connect Daemon
sl: Demon KDE Connect

en: Replace an existing instance
sl: Zamenjaj obstoječ pojavek

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
sl: Zaženi zasebnega demona D-Bus s kdeconnectd (samo za test na macOS)
