kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
sl: Naštevanje naprav...

en: Accessing device...
sl: Dostopanje do naprave...

en: No such device: %0
sl: Ni take naprave: %0

en: %0 is not paired
sl: %0 ni uparjena

en: %0 is not connected
sl: %0 ni povezana

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
sl: %0 nima vtičnika za oddaljeni sistem datotek

en: Could not contact background service.
sl: Ni bilo mogoče vzpostaviti stika z storitvijo v ozadju.
