kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
sl: Izberi napravo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
sl: Pošlji URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
sl: Pošlji datoteko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
sl: Odpri na enakovredni napravi

en: KDE Connect URL handler
sl: Upravitelj naslovov KDE Connect

en: URL to share
sl: Spletni naslov za deljenje

en: Select a device
sl: Izberi napravo

en: Enter URL here
sl: Tu vnesite naslov URL

en: Enter file location here
sl: Tu vnesite lokacijo datoteke

en: Device to call %1 with:
sl: Naprava za klic %1 z:

en: Device to open %1 on:
sl: Naprava za odpiranje %1 na:

en: Device to send a SMS with:
sl: Naprava za pošiljanje SMS z:

en: Device to send %1 to:
sl: Naprava za pošiljanje %1 na:

en: Couldn't share %1
sl: Ni bilo mogoče deliti %1
