kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (80 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
sl: %1: Prazna baterija

en: Battery at %1%
sl: Baterija na %1%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ClipboardConfigUi)
en: Clipboard plugin
sl: Vtičnik odložišča

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Automatic synchronization
sl: Samodejna sinhronizacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_autoshare)
en: Automatically share the clipboard from this device
sl: Samodejno deli odložišče iz te naprave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_password)
en: Including passwords (as marked by password managers)
sl: Vključno z gesli (kot so jih označili upravljalniki gesel)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
sl: Pomožni programi za raziskovanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
sl: Zvok za predvajanje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
sl: Izberi zvok za predvajanje

en: Remote lock successful
sl: Oddaljeni zaklep uspešen

en: Remote lock failed
sl: Oddaljeni zaklep ni uspel

[ctx: @title Users select this to control the current media player when we can't detect a specific player name like VLC]
en: Current Player
sl: Trenutni predvajalnik

[ctx: @action:button]
en: Reply
sl: Odgovor

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
sl: Odgovor na %1...

en: Send
sl: Pošlji

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
sl: Zaustavi glasbeni vtičnik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
sl: Pogoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
sl: Prekini takoj, ko telefon zazvoni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
sl: Prekini samo med pogovorom

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
sl: Dejavnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
sl: Zaustavite predvajalnike predstavnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
sl: Izklop zvoka sistema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
sl: Samodejno nadaljuj predstavnost, ko je klic končan

en: Schedule a shutdown
sl: Planiraj zaustavitev

en: Shutdown now
sl: Zaustavi zdaj

en: Cancel last shutdown
sl: Prekliči zadnjo zaustavitev

en: Schedule a reboot
sl: Planiraj ponovni zagon

en: Suspend
sl: Prekini

en: Lock Screen
sl: Zakleni zaslon

en: Say Hello
sl: Reci Zdravo

en: Shutdown
sl: Zaustavi

en: Reboot
sl: Ponovno zaženi

en: Maximum Brightness
sl: Največja svetlost

en: Unlock Screen
sl: Odkleni zaslon

en: Close All Vaults
sl: Zapri vse trezorje

en: Forcefully Close All Vaults
sl: Prisilno zapri vse trezorje

en: Sample commands
sl: Vzorec ukazov

en: Export
sl: Izvoz

en: Import
sl: Uvoz

en: Name
sl: Ime

en: Command
sl: Ukaz

en: Export Commands
sl: Izvozi ukaze

en: Import Commands
sl: Uvozi ukaze

en: Phone is connected
sl: Telefon je povezan

en: Blacklisted
sl: Na črnem seznamu

en: Name of a notifying application.
sl: Ime aplikacije, ki obvešča.

en: Synchronize notifications of an application?
sl: Naj uskladim obvestila aplikacije?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
sl: Regularni izraz, ki določa, katera obvestil ne bi smela biti poslana.
    Ta vzorec se uporablja za povzetek in, če je izbran zgoraj, telo telesa obvestil.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
sl: Uskladi samo obvestila s časovno omejitvijo 0?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
sl: Samo obstojna obvestila

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
sl: Ob usklajevanju obvestil dodaj povzetku še telo sporočila?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
sl: Vključi telo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
sl: Uskladi ikone sporočil aplikacij, če je mogoče?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
sl: Uskladi ikone

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Najnižja stopnja nujnih obvestil</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
sl: Uskladi samo obvestila z dano stopnjo nujnosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
sl: Najnižja stopnja nujnosti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
sl: Aplikacije

en: Failed to start sshfs
sl: Zagon sshfs ni uspel

en: sshfs process crashed
sl: proces sshfs je izpadel

en: Unknown error in sshfs
sl: Neznana napaka pri sshfs

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
sl: Napaka pri dostopu do sistema datotek. sshfs končal z izhodno kodo %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
sl: Priklop sistema datotek ni uspel: naprava se ne odziva

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
sl: Protokola SFTP ni mogoče obdelovati. Opravičilo za nevšečnosti

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Camera pictures
sl: Posnetki kamere

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
sl: &percnt;1 na poti bo nadomeščen z določenim imenom naprave.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
sl: Deli nastavitve vtičnikov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
sl: Sprejemanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
sl: Shrani datoteke v:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
sl: Deljeno besedilo iz %1 je prekopirano na odložišče

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
sl: Odpri v urejevalniku besedil

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
sl: Odpri povezavo

en: Could not share file
sl: Ni bilo mogoče deliti datoteke

en: %1 does not exist
sl: %1 ne obstaja

en: unknown number
sl: neznana številka

en: Incoming call from %1
sl: Prejeti klic od %1

en: Missed call from %1
sl: Zgrešeni klic od %1

en: Mute Call
sl: Klic brez zvoka
