kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: KDE Connect CLI tool
sl: Orodje za besedilne ukaze KDE Connect

en: List all devices
sl: Seznam vseh naprav

en: List available (paired and reachable) devices
sl: Seznam naprav, ki so na voljo (uparjene in dosegljive)

en: List all backends and status
sl: Seznam vseh zaledij in stanj

en: Enable the specified backend
sl: Omogoči določeno zaledje

en: backend
sl: zaledje

en: Disable the specified backend
sl: Onemogoči določeno zaledje

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
sl: Naredite --list-devices ali --list-available natisnite samo id naprav, da olajšate izdelavo skriptov

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
sl: Naredite --list-devices ali --list-available natisnite samo ime naprav, da olajšate izdelavo skriptov

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
sl: Naredite --list-devices ali --list-available natisnite samo id in ime naprav, da olajšate izdelavo skriptov

en: Search for devices in the network and re-establish connections
sl: Poiščite naprave v omrežju in ponovno vzpostavite povezave

en: Request pairing to a said device
sl: Zahtevajte uparjenje z omenjeno napravo

en: Find the said device by ringing it.
sl: Poiščite omenjeno napravo tako, da jo pozvonite.

en: Stop pairing to a said device
sl: Prekini uparjanje z omenjeno napravo

en: Sends a ping to said device
sl: Pošli ping omenjeni napravi

en: Same as ping but you can set the message to display
sl: Enako kot ping samo da postaviš sporočila na zaslon

en: message
sl: sporočilo

en: Sends the current clipboard to said device
sl: Pošli trenutno odložišče omenjeni napravi

en: Share a file/URL to a said device
sl: Deli datoteko/URL z omenjeno napravo

en: Share text to a said device
sl: Deli si besedilo z omenjeno napravo

en: Display the notifications on a said device
sl: Prikaži sporočila na omenjeni napravi

en: Lock the specified device
sl: Zakleni določeno napravo

en: Unlock the specified device
sl: Odkleni določeno napravo

en: Sends an SMS. Requires destination
sl: Pošlji SMS. Zahteva naslovnika

en: Phone number to send the message
sl: Telefonska številka za pošiljanje sporočila

en: phone number
sl: telefonska številka

en: File urls to send attachments with the message (can be passed multiple times)
sl: Datoteka spletnih naslovov za pošiljanje prilog s sporočilom (lahko so poslane večkrat)

en: file urls
sl: naslovi datotek

en: Device ID
sl: Id naprave

en: Device Name
sl: Ime naprave

en: Get encryption info about said device
sl: Pridobi informacije o šifriranju omenjene naprave

en: Lists remote commands and their ids
sl: Izpiše oddaljene ukaze in njihove ID-je

en: Executes a remote command by id
sl: Izvede oddaljeni ukaz s pomočjo id-ja

en: Sends keys to a said device
sl: Pošlje ključe na omenjeno napravo

en: Display this device's id and exit
sl: Prikaže id naprave in zaključi

en: (paired and reachable)
sl: (uparjeno in dostopno)

en: (reachable)
sl: (dostopno)

en: (paired)
sl: (uparjeno)

en: 1 device found | %1 devices found
sl[0]: Najdena %1 naprava
sl[1]: Najdeni %1 napravi
sl[2]: Najdene %1 naprave
sl[3]: Najdenih %1 naprav

en: No devices found
sl: Ni najdenih naprav

en: (unpaired)
sl: (nesparjene)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
sl: Nobena naprava ni določena: Uporabite -d <Id naprave> ali -n <Ime naprave>, da določite napravo.
    ID-je in imena naprav lahko najdete z uporabo "kdeconnect-cli -l" 
    Oglejte si popolno pomoč z --help option

en: Shared %1
sl: Deljena %1

en: Shared text: %1
sl: Deljeno besedilo: %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
sl: Zahtevano zaklepanje %1.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
sl: Zahtevano odklepanje %1.

en: waiting for device...
sl: čakam na napravo...

en: Device not found
sl: Naprave ni mogoče najti

en: Already paired
sl: Že sparjena

en: Pair requested
sl: Zahtevan par

en: Already not paired
sl: Že ne uparjene

en: Unpaired
sl: Neuparjene

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
sl: napaka: naslovnika SMS-ja morate določiti z --destination <telefonska številka>

en: Nothing to be done
sl: Nič za storiti
