kdeconnect-kde - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: %1% charging
sl: %1% polnjenje

en: No info
sl: Ni informacij

en: Unknown
sl: Neznano

en: No signal
sl: Ni signala

en: Virtual Monitor is not available
sl: Navidezni monitor ni na voljo

en: Please choose a file
sl: Izberite datoteko

en: Share file
sl: Deli datoteko

en: Send Clipboard
sl: Pošlji odložišče

en: Ring my phone
sl: Pozvoni moj telefon

en: Browse this device
sl: Brskaj po tej napravi

en: SMS Messages
sl: SMS sporočila

en: File Transfer
sl: Prenos datotek

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
sl: Spustite datoteko, da jo prenesete v telefon.

en: Virtual Display
sl: Navidezni zaslon

en: Remote Keyboard
sl: Oddaljena tipkovnica

en: Notifications:
sl: Obvestila:

en: Dismiss all notifications
sl: Zavrni vsa obvestila

en: Reply
sl: Odgovori

en: Dismiss
sl: Zavrni

en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
sl: Odgovori na %1…

en: Send
sl: Pošlji

en: Run command
sl: Zaženi ukaz

en: Add command
sl: Dodaj ukaz

en: No paired devices
sl: Ni uparjenih naprav

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
sl[0]: Uparjena naprava ni na voljo
sl[1]: Nobena uparjena naprava ni na voljo
sl[2]: Nobena uparjena naprava ni na voljo
sl[3]: Nobena uparjena naprava ni na voljo

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
sl: Namestite KDE Connect na vaši napravi z Androidom, da jo integrirate s Plasmo!

en: Pair a Device…
sl: Upari napravo…

en: Install from Google Play
sl: Namesti iz Google Play

en: Install from F-Droid
sl: Namesti iz F-Droid

en: KDE Connect Settings…
sl: Nastavitve KDE Connect…
