kdeconnect-cli - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: KDE Connect CLI tool
sr: КДЕ‑конекцијина алатка командне линије

en: (C) 2015 Aleix Pol Gonzalez
sr: © 2015 Алекс Пол Гонзалез

en: Aleix Pol Gonzalez
sr: Алекс Пол Гонзалез

en: Albert Vaca Cintora
sr: Алберт Вака Синтора

en: List all devices
sr: приказује све уређаје

en: List available (paired and reachable) devices
sr: приказује доступне (упарене и повезиве) уређаје

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
sr: омогућава да --list-devices или --list-available приказују само ИД уређаја, што олакшава скриптовање

en: Search for devices in the network and re-establish connections
sr: тражи уређаје на мрежи и поново успоставља везе

en: Request pairing to a said device
sr: захтева упаривање са наведеним уређајем

en: Find the said device by ringing it.
sr: налази наведени уређај звоњавом

en: Stop pairing to a said device
sr: зауставља упаривање са наведеним уређајем

en: Sends a ping to said device
sr: шаље пинг наведеном уређају

en: Same as ping but you can set the message to display
sr: исто као пинг али може да пошаље произвољну поруку

en: message
sr: порука

en: Share a file to a said device
sr: дели фајл са наведеним уређајем

en: Display the notifications on a said device
sr: приказује обавештења на наведеном уређају

en: Lock the specified device
sr: закључава наведени уређај

en: Sends an SMS. Requires destination
sr: шаље СМС, захтева одредишни број

en: Phone number to send the message
sr: број телефона на који се шаље порука

en: phone number
sr: број телефона

en: Device ID
sr: ИД уређаја

en: Device Name
sr: назив уређаја

en: Get encryption info about said device
sr: добавља податке о шифровању за наведени уређај

en: Lists remote commands and their ids
sr: излистава удаљене наредбе и њихове ИД‑ове

en: Executes a remote command by id
sr: извршава удаљену наредбу по ИД‑у

en: Sends keys to a said device
sr: шаље кључеве наведеном уређају

en: Display this device's id and exit
sr: приказује ИД овог уређаја и излази

en: (paired and reachable)
sr: (упарен и доступан)

en: (reachable)
sr: (доступан)

en: (paired)
sr: (упарен)

en: 1 device found | %1 devices found
sr[0]: пронађен %1 уређај
sr[1]: пронађена %1 уређаја
sr[2]: пронађено %1 уређаја
sr[3]: пронађен један уређај

en: No devices found
sr: није нађен ниједан уређај

en: waiting for device...
sr: чекам на уређај...

en: Device not found
sr: уређај није пронађен

en: Already paired
sr: већ упарен

en: Pair requested
sr: упаривање је тражено

en: Already not paired
sr: већ је неупарен

en: Unpaired
sr: распарен

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
sr: грешка: морате навести примаоца наводећи --destination <број телефона>

en: Nothing to be done
sr: нема шта да се уради
