kdeconnect-core - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Canceled by other peer
sr: Отказала друга страна

en: %1: Already paired
sr: %1: већ упарено

en: %1: Pairing already requested for this device
sr: %1: већ је затражено упаривање са уређајем

en: Timed out
sr: Истекло време

en: Couldn't find an available port
sr: Не могу да нађем доступан порт

en: This device cannot be paired because it is running an old version of KDE Connect.
sr: Овај уређај се не може упарити јер ради са старијом верзијом КДЕ‑конекције.

en: Already paired
sr: већ упарено

en: Device not reachable
sr: Уређај није доступан

en: SHA1 fingerprint of your device certificate is: %1
sr: СХА‑1 отисак сертификата за ваш уређај је: %1

en: SHA1 fingerprint of remote device certificate is: %1
sr: СХА‑1 отисак сертификата удаљеног уређаја је: %1

en: Filename already present
sr: Назив фајла већ постоји

en: Received incomplete file: %1
sr: Примљен недовршен фајл: %1

en: KDE Connect failed to start
sr: Пропало покретање КДЕ‑конекције

en: Could not store private key file: %1
sr: Не могу да сместим фајл личног кључа: %1

en: Could not store certificate file: %1
sr: Не могу да сместим фајл сертификата: %1
