kdeconnect-plugins - en to sr translation catalogue (44 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
sr: %1: батерија на измаку

en: Battery at %1%
sr: батерија на %1%

en: KDE Connect
sr: КДЕ‑конекција

en: Use your phone as a touchpad and keyboard
sr: Користите телефон као додирник и тастатуру

en: Reply
sr: Одговори

en: Send
sr: Пошаљи

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
sr: Дијалог

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
sr: Прикључак паузирања музике

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
sr: Услов

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
sr: паузирај чим телефон зазвони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
sr: паузирај само кад се јавим

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
sr: Радње

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
sr: Паузирај медија плејере

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
sr: Утишај звукове система

en: Ping!
sr: Пинг!

en: Name
sr: Назив

en: Command
sr: Наредба

en: Blacklisted
sr: На црној листи

en: Name of a notifying application.
sr: Назив обавештавајућег програма.

en: Synchronize notifications of an application?
sr: Синхронизовати обавештења програма?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
sr: Регуларним изразом одређује се која обавештења се не шаљу.
    Овај образац се примењује над сажетком и, ако је означено изнад, садржајем обавештења.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
sr: Опште

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
sr: Синхронизовати само обавештења којима је време истека 0?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
sr: Само стална обавештења

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
sr: Прикључити садржај сажетку обавештења, приликом синхронизације?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
sr: Укључи садржај

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
sr: Синхронизовати, ако је могуће, и иконицу програма?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
sr: Синхронизуј иконице

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
sr: <html><head/><body><p>Минимум нивоа хитности обавештења</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
sr: Синхронизује само обавештења са одређеним нивоом хитности.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
sr: Минимум нивоа хитности

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
sr: Програми

en: Failed to start sshfs
sr: Не могу да покренем sshfs

en: Failed to mount filesystem: device not responding
sr: Неуспело монтирање фајл система: уређај не одговара

en: All files
sr: сви фајлови

en: Camera pictures
sr: Слике са камере

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
sr: &percnt;1 у путањи биће замењено са називом уређаја.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
sr: Поставке прикључка дељења

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
sr: Примање

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
sr: Уписуј фајлове у:

en: unknown number
sr: непознат број

en: Incoming call from %1
sr: Долазни позив: %1

en: Missed call from %1
sr: Пропуштен позив: %1

en: Mute Call
sr: Утишај позив
