plasma_applet_org.kde.kdeconnect - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: %1% charging
sr: %1% пуни се

en: No info
sr: нема података

en: Ring my phone
sr: зазвони телефоном

en: Browse this device
sr: прегледај овај уређај

en: Remote Keyboard
sr: даљинска тастатура

en: Notifications:
sr: Обавештења:

en: KDE Connect Settings...
sr: Поставке за КДЕ‑конекцију...
