plasma_applet_org.kde.kdeconnect - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (7 entries)

en: %1% charging
sr@ijekavianlatin: %1% puni se

en: No info
sr@ijekavianlatin: nema podataka

en: Ring my phone
sr@ijekavianlatin: zazvoni telefonom

en: Browse this device
sr@ijekavianlatin: pregledaj ovaj uređaj

en: Remote Keyboard
sr@ijekavianlatin: daljinska tastatura

en: Notifications:
sr@ijekavianlatin: Obaveštenja:

en: KDE Connect Settings...
sr@ijekavianlatin: Postavke za KDE‑konekciju...
