kdeconnect-kde - en to tg translation catalogue (21 entries)

en: KDE Connect Settings
tg: Танзимоти Пайвасти KDE

en: KDE Connect Settings module
tg: Модули танзимоти Пайвасти KDE

en: (C) 2015 Albert Vaca Cintora
tg: (C) 2015 Алберт Вака Синтора (Albert Vaca Cintora)

en: Albert Vaca Cintora
tg: Алберт Вака Синтора (Albert Vaca Cintora)

en: Available plugins
tg: Васлкунакҳои дастрас

en: Error trying to pair: %1
tg: Ҳангоми пайвастшавӣ хато ба вуҷуд омад: %1

en: (paired)
tg: (пайваст шуд)

en: (not paired)
tg: (пайваст нашуд)

en: (incoming pair request)
tg: (дархости пайвастшавии даромад)

en: (pairing requested)
tg: (пайвастшавӣ дархост шуд)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rename_label)
en: KDE Connect
tg: Пайвасти KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
tg: Таҳрир кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
tg: Нигоҳ доштан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
tg: Навсозӣ кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
tg: Дастгоҳ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
tg: (вазъият)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
tg: Қабул кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
tg: Рад кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
tg: Дархости пайвастшавӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
tg: Қатъ кардани пайваст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
tg: Фиристодани садо
