kdeconnect-kde - en to tg translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
tg: Дар ҳоли ҷустуҷӯи дастгоҳҳо...

en: Accessing device...
tg: Дар ҳоли пайдо кардани дастрасӣ ба дастгоҳ...

en: No such device: %0
tg: Чунин дастгоҳ нест: %0

en: %0 is not paired
tg: %0 пайвастшавӣ надорад

en: %0 is not connected
tg: %0 пайваст нашуд

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
tg: %0 дорои васлкунаки низоми файлии дурдаст намебошад

en: Could not contact background service.
tg: Пайваст бо хизмати дохилӣ қатъ шуд.
