kdeconnect-kde - en to tg translation catalogue (27 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
tg: %1: Қувваи батарея (Паст)

en: Battery at %1%
tg: Қувваи батарея: %1%

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
tg: Барномаҳои муфиди кашфиёт

en: Reply
tg: Ҷавоб додан

en: Send
tg: Фиристодан

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
tg: Вазъият

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
tg: Амалиётҳо

en: Ping!
tg: Садо додан!

en: Suspend
tg: Таваққуф кардан

en: Lock Screen
tg: Қулфи экран

en: Close All Vaults
tg: Пӯшидани ҳамаи анборҳои рамзгузорӣ

en: Forcefully Close All Vaults
tg: Маҷбуран пӯшидани ҳамаи анборҳои рамзгузорӣ

en: Name
tg: Ном

en: Command
tg: Фармон

en: Phone is connected
tg: Телефон пайваст шуд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
tg: Умумӣ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
tg: Барномаҳо

en: KDE Connect
tg: Пайвасти KDE

en: All files
tg: Ҳамаи файлҳо

en: Camera pictures
tg: Суратҳои камера

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
tg: Дар ҳоли қабулкунӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
tg: Нигоҳ доштани файлҳо дар:

en: %1 does not exist
tg: %1 вуҷуд надорад

en: unknown number
tg: рақами номаълум

en: Incoming call from %1
tg: Занги даромад аз %1

en: Missed call from %1
tg: Занги беҷавоб аз %1

en: Mute Call
tg: Зангро бесадо кардан
